Altyapı Hafriyat

 

ALTYAPI VE KANALİZASYON HAFRİYAT İŞLERİ 

Şehirlerin ve kentlerin vatandaşlara sunduğu yaşam kalitesi ve güvenlik anlamında en belirleyici özellik şehir altyapısının kalitesidir. Kaliteli bir altyapı o şehirde yaşayan insanlara her türlü yaşam kalitesini sunar. Altyapı çalışmaları bir çok farklı hizmetin hanelere sunulduğu kapsamlı bir işlemdir. Uygulanacak altyapı tesisat işlemleri öncesi tüm kazma, delme, kırma ve kanal açma gibi işlemler profesyonel hafriyat firmaları tarafından yapılmalıdır.

Aygün Hafriyat 20 yılı aşkın tecrübesi ile İstanbul hafriyat firması olup İstanbul'un önemli altyapı projelerinde hizmet sunan altyapı hafriyat firmasıdır. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz onlarca başarılı altyapı hafriyat çalışması ile bir çok altyapı hizmetinin İstanbul'da kurulmasına aracı olmuştur. İşinde uzman operatörlerimizin kullandığı kırıcı ve delici kepçe makinelerimiz ile İstanbul'da istenilen ilçede kazı, beton kırma, beton kesme, kanal açma, hafriyat nakliyesi ve beton delme gibi işlemler başarı ile sunulmaktadır. Altyapı işlemleri sonrası atık hafriyat yığınları taşınarak çevre düzenlemesi yapılması sağlanmaktadır.

KİRALIK DELİCİ VE KESİCİ KEPÇE FİYATLARI İÇİN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİN

 

HEMEN ARA

 


ALTYAPI HAFRİYAT ÇALIŞMALARI

Altyapı uygulamaları şehirlerin görünmeyen yüzünü oluşturan fakat en önemli hizmetlerin sunulduğu yer altı çalışmalarıdır. Şehirlerde bulunan konut ve iş yerlerine giren tüm su tesisatı, elektrik tesisatı, iletiişim kabloları, doğalgaz döşenmesi, kanalizasyon ve atık su boruları gibi şehir ve şehir hayatı için çok önemli olan sistemler şehir altyapılarını oluşturur. Altyapı çalışmaları çoğu zaman kamu kurumları tarafından yapılmakla beraber kısmen özel sektör şirketleri tarafından uygulanmaktadır.

Uygulanacak olan altyapı çalışması projelendirildikten sonra gerekli derinlikte yapılacak kazı çalışması, kablo veya boru döşeme için kanal açma, asfalt ve beton delme, kırma ve kesme işleri işinde uzman hafriyat firmalarınca yapılmaktadır. Son derece önemli ve hassas olan altyapı çalışması veya altyapı tamir, bakım, onarım işlerinde güvenilir hafriyat firmaları ve operatörleri ile çalışmak önemlidir. Aksi durumda operatör veya firma hatalarından oluşabilecek problemler şehir sakinleri tarafndan memnuniyetsizlikle karşılanacaktır.

Atyapı Hafriyat Çalışmaları Nelerdir?

  • Su Şebekesi
  • Elektrik Hattı
  • Doğalgaz Hattı
  • Telefon Hattı
  • İnternet Hattı
  • Kanalizasyon
  • Köprü İnşası
  • Metro Hattı İnşası

DIŞ KOŞULLARDA  ALTYAPI ÇALIŞMALARININ ÖNEMİ

İstanbul büyük bir metropol olmakla beraber şehir yaşamına ait bir çok altyapı gereksinimine ihtiyaç duymaktadır. Doğalgaz, internet, telefon, kanalizasyon, su gibi temel ve öenmli ihtiyaçların sorunsuz çalışması için altyapı hafriyat çalışmaları uygulanmaktadır. Ayrıca İstanbul'un 39 ilçesinde de bu altyapı çalışmaları düzenli olarak yapılmaktadır.

Bu altyapı çalışmaları yüzeyde olan insan yaşamı için yapılmakta olup yine şehir hayatı için çok önemli olan dış koşullar içinde altyapı uygulamaları çok önemlidir. İstanbul 16 milyon nüfusu ile dünyanın en büyük metropollerinden biridir. Özellikle her kış ayında yoğun yağışlar nedeniyle ulaşım, trafik ve su baskınları nedeniyle önemli sorunlar yaşanmaktadır. Bu dış koşullardan en az oranda etkilenmek için yağmur suyunun birikimini önleyecek altyapı çalışmaları yapılmaktadır. 

İstanbul hafriyat çalışmalarında gerçekleştirdiğimiz projeler ile İstanbul'un tüm ilçelerinde altyapı hafriyat işlerinde 20 yılı aşkın tecrübemiz ile hizmet veriyoruz. İstanbul'da en iyi yaşam kalitesinin oluşması için çalışan altyapı hafriyat firması olarak kırıcı ve delici kepçe makinalarımız ile hizmet veriyoruz.


ALTYAPI HAFRİYAT FİRMASI

İstanbul hafriyat çalışmaları için hizmet veren altyapı hafriyat firması olarak hizmet veriyoruz. İstanbul 39 ilçede uzman operatörlerimiz ile hassas ve önemli altyapı hafriyat çalışmaları yapıyoruz. Operatörlerimizin kullandığı JCB kepçe, delici kepçe, kırıcı kepçe araçlarımız ile hızlı ve kolay hafriyat altyapı işlemlerini yapıyoruz. 

İstanbul'da hafriyat firması arıyor musunuz? Aygün Hafriyat 20 yıllık hafriyat firmasıdır. Kiralık kepçe hizmetimiz ile altyapı hafriyat çalışmalarında istediğiniz kazı, delmei kırma, kanal açma hizmetlerini sunuyoruz.


İSTANBUL KİRALIK KEPÇE FİRMASI NEREDE?

Aygün hafriyat İstanbul Ümraniye'de bulunmaktadır. Tüm İstanbulda hafriyat çalışmaları için kiralık kepçe hizmeti sunmaktadır. Kiraladığımız kepçe makinalarımızı işinde uzman operatörler kullanmaktadır. Kırıcı kepçe, delici kepçe araçlarımız kiralık olarak hizmet verip kazma, delme ve kırma hizmeti sunar. Ayrıca yüksek kapasitede ticari ürün tedariki olan işletmeler için ahşap paletler ile gelen ürünlerinin taşınması için paletli malzeme taşıma hizmetini kiralık kepçe hizmetimizde sunuyoruz.

İstanbul kiralık kepçe arıyorsanız hemen bize ulaşın. Kiralık kepçe hizmetlerinde detaylı bilgi için bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.