Hakkımızda

Sizde kurumsal ve özel işlerinizde kaliteli ve kusursuz bir kepçe işçiliği arıyorsanız sizlere hizmet etmeye her zaman hazırız.

Aygün Hafriyat güvenli ve deneyimli bir geçmişe sahiptir. 2000 yılından itibaren İstanbul Anadolu Yakasında hizmet vermektedir. Uzun yılların olduğu deneyimle inşaat, alt yapı çalışmaları, çevre düzenleme, moloz yükleme ve taşıma işlemleri, Yıkım sulama, yol yapımı, kanalizasyon çalışmaları, bina temeli açma, peyzaj işleri, gibi alanlarda araç filomuzun sürekli geliştirerek her zaman en iyi hizmeti sağlamak ilkesini edindik.

Emeğin değerini bildiğimizden dolayı saatlik çalışma ücretini ucuz göstererek daha çok saat çalışıp, sizlerden daha çok para alanlardan olmayız. İşin hakkı neyse tam kalite ve kusursuz hizmet ile tam zamanında hazırdır. En önemli şey müşteri memnuniyeti ve ardımızda bıraktığım tebessümdür. Tecrübe ve dürüst hizmet için her zaman yanınızdayız.

Teşekkür ederiz

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Kiralık iş makinaları, yıkım ve kırım işleri, stabilize dolgu, çevre düzenleme, alt yapı çalışmaları, Kanal kazı çalışmalarında da diğer firmalardan bir adım öndeyiz. Yılın her mevsiminde hava şartları nasıl olduğu fark etmeksizin kanal kazı çalışması talebinizi sitemizde bulunan irtibat numarasını arayarak iletebilirsiniz.

Güler yüzlü ve siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiş personelimiz en kısa zamanda size ve talebinize dönüş yapacaktır. Kanal kazı çalışması yapılacak olan yerin ücretsiz olarak keşfi yapılacak ve bu alanın büyüklüğüne göre en uygun fiyat teklifi tarafınıza sunulacaktır.

İstanbul’da en uygun fiyat tekliflerini sunmakta olan firmamız, bütçenizi sarsmayacak bir şekilde kaliteli hizmeti size sunacaktır. Alanında tecrübeli ustalar ve en kaliteli iş makinaları ile hizmet sunan ihtiyacınız olduğu her an 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.