Kar Küreme Hizmeti

KAR KÜREME HİZMETİ

Kış aylarının gelmesiyle beraber Türkiye'nin bir çok noktasında yoğun kar yağışlarına bağlı olarak bir çok şehirde şehir içi ulaşımda ciddi problemler yaşanmakta ve yüksek trafik yoğunluğuna sebep olmaktadır.

İstanbul Türkiye'nin en büyük şehri olarak kış aylarında yoğun kar yağışına bağlı olarak şehrin ana harterlerinde ve ara sokaklarıda dahil olmak üzere yollarda kar nedeniyle ulaşım durmaktadır.

Aygün Hafriyat İstanbul kar küreme ve yol açma hizmeti sunmaktadır. İşinde uzman operatörlerimizin kullandığı kar küreme kepçe makinelerimiz ile İstanbul kar küreme hizmeti sunmaktayız.

KİRALIK  KEPÇE FİYATLARI İÇİN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİN

 

HEMEN ARA

 

INDEX

Kar Küreme ve Yol Açma Nedir?

Kar Yağışı Sonrası Yollarda Dikkat Edilecekler Nelerdir?

İstanbul Hafriyat Firması

İstanbul Kiralık Kepçe

 


KAR KÜREME VE YOL AÇMA HİZMETİ NEDİR?

Ülkemizin 3/4'ü kış ayları içerisinde kar yağışı sonucu oluşan ciddi şehir içi ve şehirler arası ulaşım sorunu yaşamaktadır. Yoğun kar yağaşı sebebiyle kapanan yollar ulaşımı durma noktasına kadar getirmekte ve şehir hayatına ciddi zarar vermektedir.

Türkiye'nin en büyük şehri olan İstanbul hemen hemen her kış ayı kar yağışı nedeniyle yolların kapanmasıyla ulaşımda ciddi sorunlar yaşamaktadır. Özellikle gün çinde veya gece başlayan kar yağışı şehir sakinlerini hazırlıksız yakalamakta, okula giden öğrenciler, iş yerlerine giden bireyler ulaşımda büyük güçlükler yaşamaktadır.

Şehir içi ulaşımın kolaylaştırılması ve yolların açılması için profesyonel hafriyat şirketleri ellerinde ki kiralık kepçe makinaları ile yerel yönetimlere destek sunmaktadır. Oldukça dikkatli bir çalışma gerektiren kar küreme ve yol açma hizmetinde kaygan yol şartlarında çalışma tecrübesi olan kepçe operatörlerinin hizmet vermesi oldukça önemlidir.

İstanbul kiralık kepçe hizmeti ile işinde profesyonel hafriyat firmasının devreye girmesiyle İstanbul'da kar yağışına bağlı kapanan yolların açılması sağlanmaktadır.


KAR YAĞIŞINDA YOLLARDA ALINACAK ÖNLEMLER NELERDİR?

Özellikle İstanbul sahil şeridi ve geniş yolları gibi düz ve açık yollar dışında dar ve dik sokaklardan meydana gelen bir şehirdir. Yoğun kar yağışı sonrasında özellikle sokak içlerinde kar kürenmesi ve yolların açılması daha önemlidir. Bu yapılmadan ana yollarda da trafiğin akması sağlanamamaktadır.

Bu sebeple kar küreme ve yol açma hizmetleri tamamlanana kadar İstanbul'da ikamet eden vatandaşların bireysel araçlarından ziyade toplu taşıma araçlarını tercih etmeleri, bireysel araçlarını kullanan kişilerin kış lastiği ve zincir kullanmaları, araç trafiğini en az seviyeye indirmeye dikkat etmek, trafikte hız limitine dikkat etmeye ve mümkünse 50 km'yi aşmamaya dikkat edilmelidir.

Kar yağışı sonucu kaygan bir zemine dönen asfalt yollarda şöforlük kabiliyetlerine güvenmeyen sürücülerin araç kullanmak yerine taksi veya toplu ulaşım araçlarını kullanması büyük öenm taşır. Aksi durumda zor şartlarda ilerlenen yollarda meydana gelen kazalar trafiğin akmasına mani olmakta ve diğer sürücülerin ulaşmak istediği noktaya ulaşmasını geciktirmektedir.

Kar Yağışı Sonrası Dikkat Edilecekler

  • Toplu Ulaşım Araçlarını Kullanmak
  • Araçlarımızda Kış Lastiği ve Zincir Kullanmak
  • Araç sürüş Kabiliyeti Yüksek Sürücülerin Araç Kullanması
  • Mecbur Değilsek Dışarıya Çıkmamak
  • Trafikte 50 Km'yi Aşmamaya Dikkat Etmek

İSTANBUL HAFRİYAT FİRMASI

Aygün Hafriyat 20 yıldan fazla olan mesleki deneyimi ile İstanbul'da güvenilir bir hafriyat firmasıdır. İstanbul'un 39 ilçesinde inşaat firmaları tarafından talep edilen kar küreme ve yol açma işlemlerini hızla ve güvenle gerçekleştirmekteyiz.

İşinde uzman operatörlerimizin kullandığı kırıcı ve delici kepçe, kiralık kepçe, yük taşıma kepçesi makinalarımız ile kar küreme işlemlerini organize şekilde hızla gerçekleştiriyoruz. 

Kar küreme ve yol açma şehir içi ulaşım için en önemli işlemlerden biridir. Bu nedenle bu işlemin profesyonel hafriyat firmaları tarafıncan yapılması önemlidir. Kar küreme ile yol açma alanlarında uzun yıllara varan deneyimi olan, güçlü referans ağına sahip güvenilir hafriyat firmaları ile çalışılması çok önemlidir.

Güvenilir, uzun yıllara varan deneyimimiz, iş güvenliği konusunda eğitimli çalışanları ile Aygün Hafriyat olarak İstanbul kar küreme ve yol açma hizmeti sunmaktayız. İstanbul kar küreme hizmeti için bize ulaşın.


İSTANBUL KİRALIK KEPÇE 

Aygün hafriyat İstanbul Ümraniye'de bulunmaktadır. Tüm İstanbulda hafriyat çalışmaları için kiralık kepçe hizmeti sunmaktadır. Kiraladığımız kepçe makinalarımızı işinde uzman operatörler kullanmaktadır. Kırıcı kepçe, delici kepçe araçlarımız kiralık olarak hizmet verip kazma, delme ve kırma hizmeti sunar. Ayrıca yüksek kapasitede ticari ürün tedariki olan işletmeler için ahşap paletler ile gelen ürünlerinin taşınması için paletli malzeme taşıma hizmetini kiralık kepçe hizmetimizde sunuyoruz.

İstanbul kiralık kepçe arıyorsanız hemen bize ulaşın. Kiralık kepçe hizmetlerinde detaylı bilgi için bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.