Kırıcı ve Delici Kepçe Kiralama

KİRALIK KIRICI VE DELİCİ KEPÇE

Bir çok farklı inşaat uygulamalarında kullanılan kırıcı ve delici kepçe makineleri, İstanbul hafriyat firmalarından kiralık olarak kullanılmaktadır. Kepçe kiralama hizmeti sunan firmamız İstanbul hafriyat firmasıdır.

İşimde uzman operatörlerimiz ile İstanbul'un tüm ilçelerinde ihtiyaç olan noktada kiralık kırıcı ve delici kepçe makinalarımızı gönderiyoruz. İstanbul'da her ilçede gerçekleşren bir çok inşaat projesinde inşaat firmaları kiralık kepçe ihtiyacı duymaktadır.

Delme, kırma, kesme, kanal açmai kazı işlemlerinde kullanılan kiralık kepçe makinalarımız ile hızlı ve güvenli hizmet sunuyoruz. Aygün hafriyat 20 yılı geçen deneyim ve tecrübesi ile İstanbul kepçe kiralama hizmeti sunmaktadır.

KİRALIK  KEPÇE FİYATLARI İÇİN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİN

 

HEMEN ARA

 

INDEX

Kırıcı ve Delici Kepçe Nedir?

İstanbul Hafriyat Firması

İstanbul Kiralık Kepçe

 


KIRICI VE DELİCİ KEPÇE NEDİR?

Hızla gelişen inşaat sektörü ülkemizde en çok İstanbul'da uygulanmaktadır. hem özel inşaat projelerinde hem de kamu inşaat projelerinde belirli çalışmaları yapmak için hafriyat firmalarının sunduğu kırıcı ve delici kepçe hizmetine ihtiyaç vardır.

Kırıcı ve delici kepçe makinesi bir iş makinesi türüdür. Bir operatör tarfından yönlendirilen hidrolik kol ve ona bağlı delme ve kırma bağlantı parçaları ile faaliyet gösteren güçlü iş makinalarıdır.

İstanbul hafriyat firması olarak kiralık kepçe hizmeti sunarak İstanbul'da ki inşaat işlemlerinde gereken ihtiyacı sunmaktayız. İstanbul kiralık kepçe hizmeti arandığında Aygün hafriyat olarak İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında kiralık kepçe hizmeti sunuyoruz.

Kırıcı ve Delici Kepçe Hizmetleri

  • Beton Kırma
  • Beton Delme
  • Beton Kesme
  • Bina Yıkımı
  • Hafriyat
  • Temel Kazısı
  • Kanal Açma
  • Yol Çalışması
  • Maden İşleri

 


İSTANBUL HAFRİYAT FİRMASI

Aygün Hafriyat 20 yıldan fazla olan mesleki deneyimi ile İstanbul'da güvenilir bir hafriyat firmasıdır. İstanbul'un 39 ilçesinde inşaat firmaları tarafından talep edilen kiralık kepçe işlemlerini hızla ve güvenle gerçekleştirmekteyiz.

İşinde uzman operatörlerimizin kullandığı kırıcı ve delici kepçe, kiralık kepçe, yük taşıma kepçesi makinalarımız ile kar küreme işlemlerini organize şekilde hızla gerçekleştiriyoruz. 

Kiralık kepçe hizmeti inşaat hizmetleri için en önemli işlemlerden biridir. Bu nedenle bu işlemin profesyonel hafriyat firmaları tarafıncan yapılması önemlidir. Kiralık kırıcı ve delici kepçe alanlarında uzun yıllara varan deneyimi olan, güçlü referans ağına sahip güvenilir hafriyat firmaları ile çalışılması çok önemlidir.

Güvenilir, uzun yıllara varan deneyimimiz, iş güvenliği konusunda eğitimli çalışanları ile Aygün Hafriyat olarak İstanbul kepçe kiralama hizmeti sunmaktayız. İstanbul kiralık kepçe hizmeti için bize ulaşın.


İSTANBUL KİRALIK KEPÇE 

Aygün hafriyat İstanbul Ümraniye'de bulunmaktadır. Tüm İstanbulda hafriyat çalışmaları için kiralık kepçe hizmeti sunmaktadır. Kiraladığımız kepçe makinalarımızı işinde uzman operatörler kullanmaktadır. Kırıcı kepçe, delici kepçe araçlarımız kiralık olarak hizmet verip kazma, delme ve kırma hizmeti sunar. Ayrıca yüksek kapasitede ticari ürün tedariki olan işletmeler için ahşap paletler ile gelen ürünlerinin taşınması için paletli malzeme taşıma hizmetini kiralık kepçe hizmetimizde sunuyoruz.

İstanbul kiralık kepçe arıyorsanız hemen bize ulaşın. Kiralık kepçe hizmetlerinde detaylı bilgi için bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.