Paletli Malzeme Taşıma

İSTANBUL KİRALIK KEPÇE

İstanbul'da farklı sektörlerde bulunan yüzlerce işletme her gün mal ve malzeme indirme veya yükleme işlemleri gerçekleştirmektedir. Bu nedenle bu malzemelerin hızlı ve güvenli bir şekilde indirilmesi ve yüklenmesi için yük kaldıracak iş makinesine ihtiyaç duyarlar.

İstanbul'un bir çok noktasında farklı üretim veya tüketim kapasitesine sahip işletme mal kabülü veya mal gönderimi için ahşap palet üzerine yerleştirilmiş malzemelerin indirilip kaldırılması ihtiyacı duymaktadır.

Aygün hafriyat olarak İstanbul kiralık kepçe hizmeti sunan firmamız palet üzerine yerleştirilmiş malzemelerin kamyondan indirilmesi veya kamyona bindirilmesi işlemini sorunsuz şekilde gerçekleştirmektedir.

KİRALIK  KEPÇE FİYATLARI İÇİN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİN

 

HEMEN ARA

 

INDEX

Paletli Malzeme Taşıma Nedir?

İstanbul Hafriyat Firması

İstanbul Kiralık Kepçe

 


PALETLİ MALZEME TAŞIMA NEDİR?

Paletli mazleme taşıma işlemi kiralık kepçe makinesi ile yapılan bir hizmettir. Profesyonel hafriyat firması tarafından sunulan kiralık kepçe makinesini kullanan işinde uzman kepçe operatörleri tarafından ahşap yük taşıma paleti üzerinde bulunan malzemelrin taşınması zahmetsizce ve hızla yapılır.

Kepçe makinesinin hidrolik kollarının ucunda bağlı olan kepçe aparatına bağlanan yük taşıma çatalı takılması ile yük taşıma işlemi yapılmaktadır. Ahşap paletlerin altında bulunan boşluuklara girebilen palet kaldırma çatalı ile ahşap yük paketine yerleştirilmiş malzemeler kaldırılarak araca yerleştirilir. Ayrıca işletmeye gelen malzeme aynı yöntem ile araçtan indirilir.

Firmamız paletli malzeme taşıma hizmetlerinde İstanbul içerisinde gerekli hizmeti deneyimli çalışanları aracılığı ile gerçekleştirmektedir. 


İSTANBUL HAFRİYAT FİRMASI

Aygün Hafriyat 20 yıldan fazla olan mesleki deneyimi ile İstanbul'da güvenilir bir hafriyat firmasıdır. İstanbul'un 39 ilçesinde inşaat firmaları tarafından talep edilen kiralık kepçe işlemlerini hızla ve güvenle gerçekleştirmekteyiz.

İşinde uzman operatörlerimizin kullandığı kırıcı ve delici kepçe, kiralık kepçe, yük taşıma kepçesi makinalarımız ile kar küreme işlemlerini organize şekilde hızla gerçekleştiriyoruz. 

Kiralık kepçe hizmeti inşaat hizmetleri için en önemli işlemlerden biridir. Bu nedenle bu işlemin profesyonel hafriyat firmaları tarafıncan yapılması önemlidir. Kiralık kırıcı ve delici kepçe alanlarında uzun yıllara varan deneyimi olan, güçlü referans ağına sahip güvenilir hafriyat firmaları ile çalışılması çok önemlidir.

Güvenilir, uzun yıllara varan deneyimimiz, iş güvenliği konusunda eğitimli çalışanları ile Aygün Hafriyat olarak İstanbul kepçe kiralama hizmeti sunmaktayız. İstanbul kiralık kepçe hizmeti için bize ulaşın.


İSTANBUL KİRALIK KEPÇE 

Aygün hafriyat İstanbul Ümraniye'de bulunmaktadır. Tüm İstanbulda hafriyat çalışmaları için kiralık kepçe hizmeti sunmaktadır. Kiraladığımız kepçe makinalarımızı işinde uzman operatörler kullanmaktadır. Kırıcı kepçe, delici kepçe araçlarımız kiralık olarak hizmet verip kazma, delme ve kırma hizmeti sunar. Ayrıca yüksek kapasitede ticari ürün tedariki olan işletmeler için ahşap paletler ile gelen ürünlerinin taşınması için paletli malzeme taşıma hizmetini kiralık kepçe hizmetimizde sunuyoruz.

İstanbul kiralık kepçe arıyorsanız hemen bize ulaşın. Kiralık kepçe hizmetlerinde detaylı bilgi için bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.