Bina Yıkım ve Moloz Taşıma

MOLOZ ALMA VE NAKLİYATI

Moloz alma, alınan molozun nakliyatı ve moloz atımı işlemleri inşaat alanlarında çeşitli işlemlerden sonra biriken inşaat atığının yani molozun toplanması ve uygun görülen yere nakliyatı ile molozun atımı işlemidir.

İnşaat alanlarında yapılan temel kazısı, inşaat işlemleri veya bina yıkımı sonrası oluşan toprak, taş, kaya veya muhtelif beton ve demir parçalarından oluşan moloz yığınlarının işinde uzman hafriyat atımı ve nakliyatını yapan hafriyat firmalarınca yapılmaktadır.

KİRALIK  KEPÇE FİYATLARI İÇİN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİN

 

HEMEN ARA

 

INDEX

Moloz Atımı

Moloz Atımı ve Nakliyesi Nasıl Yapılır?

Moloz Atımı Nereye Yapılır?

Moloz Atımı ve Nakliyesi Firması

İstanbul Kiralık Kepçe

 


MOLOZ ATIMI

Moloz atımı ve nakliyatı iilemleri hızlı ve güvenli bir şekilde yapılmalıdır. İnşaat alanlarında biriken molozlar inşaatın devam etmesine ve iş makinelerinin inşaat alanına giriş yapmasına engel olurlar. İnşaat alanlarında biriken bu molozlar daha önceden belirlenmiş olan moloz dökümü veya dolgu alanlarına atılır. İnşaat alanlarında oluşan moloz birikintileri farklı çeşitte ki işlemler sonrası oluşur.

Moloz Çeşitleri

  • Temel Kazısı Hafriyatı
  • İnşaat Sonrası Hafriyat
  • Bina Yıkım Hafriyatı

İnşaat alanlarında oluşan molozların iş güvenliği açısından hızlı bir şekilde toplanması oldukça önemlidir. Moloz atımı işlemini belirli bir program dahilinde organize şekilde gerçekleştiren hafriyat firmaları bu konuda kolaylık sunar.


MOLOZ ATIMI VE NAKLİYESİ NASIL YAPILIR ?

Moloz atımı ve nakliye işleri işinde uzman hafriyat firmaları tarafından yapılmaktadır. İstanbul moloz atımı işlerinde güvenilir bir firma olan Aygün hafriyat 20 yıldan fazla tecrübesi ve deneyimi ile hafriyat ve moloz atımı ile nakliyesi üzerine profesyonel İstanbul hafriyat firmasıdır.

Moloz atımı ve nakliyesi işleri bu alanda yeterli deneyime ve mesleki yeterliliğe sahip hafriyat firmaları tarafından sunuluyor. Öncelikle moloz atımı için inşaat şirketleri bu işi yapan lisanslı ve profesyonel İstanbul hafriyat firmaları ile görüşerek fiyat teklifi alır. Anlaşılan hafriyat firması ile inşaat alanından toplanan moloz birikintileri toplanarak uygun alanlara dökülür.

Moloz Atımı Nereye Yapılır?

Bu alanda bu işin kesinlikle en önemli bölümüdür. Toplanan molozlar kesinlikle anlaşmalı moloz atım alanlarına dökülmelidir. Aksi durumda kamu alanlarına veya özel mülkiyeti olan arsalara atılan moloz atığı hem taşıyan ve döken hem de işveren inşaat şirketi tarafında ciddi sorunlar yaratır.  Bu sebeple kendi moloz döküm alanına sahip hafriyat firmaları en uygun çalışma koşullarını sunar.

Ayrıca hafriyat dökümü işlemi için molozların inşaat alanından toplanması hızlı ve güvenli bir şekilde yapılmalıdır. İnşaat alanında ki molozlar uygun kepçe makineleri ve yükleme araçları ile toplanmalıdır. Hafriyat firmasının bu anlamda geniş bir araç portföyüne ve bu işlemleri uzun yıllardır yapan deneyimli operatör ve sürücülere ihtiyacı bulunmaktadır. Moloz atımı ve nakliyesi işleminin hızlı ve kolay şekilde tamamlanması için bu yeterliliklere sahip bir İstanbul hafriyat firması ile çalışılması önemlidir.


MOLOZ ATIMI VE NAKLİYESİ FİRMASI

Aygün Hafriyat 20 yıldan fazla olan mesleki deneyimi ile İstanbul'da güvenilir bir hafriyat firmasıdır. İstanbul'un 39 ilçesinde inşaat firmaları tarafından talep edilen moloz atımı ve nakliyesi işlemlerini hızla ve güvenle gerçekleştirmekteyiz.

İşinde uzman operatörlerimizin kullandığı kırıcı ve delici kepçe, kiralık kepçe, yük taşıma kepçesi makinalarımız ile moloz atımı işlemlerini organize şekilde hızla gerçekleştiriyoruz. 

Moloz atımı ve nakliyesi inşaat öncesi veya sonrası yapılan en önemli işlemlerden biridir. Bu nedenle bu işlemin profesyonel hafriyat firmaları tarafıncan yapılması önemlidir. Hafriyat ve moloz dökümü alanlarında uzun yıllara varan deneyimi olan, güçlü referans ağına sahip güvenilir hafriyat firmaları ile çalışılması çok önemlidir.

İstanbul her gün her ilçesinde çeşitli inşaat projelerinin yürütüldüğü dünyanın en büyük metropollerinden biridir ve İstanbul moloz atımı ve nakliyesi hizmeti ihtiyacı bulunmaktadır. Güvenilir, uzun yıllara varan deneyimimiz, iş güvenliği konusunda eğitimli çalışanları ile Aygün Hafriyat olarak İstanbul moloz atımı ve nakliyesi hizmeti sunmaktayız. İstanbul moloz atımı ve nakliyesi için bize ulaşın.


İSTANBUL KİRALIK KEPÇE 

Aygün hafriyat İstanbul Ümraniye'de bulunmaktadır. Tüm İstanbulda hafriyat çalışmaları için kiralık kepçe hizmeti sunmaktadır. Kiraladığımız kepçe makinalarımızı işinde uzman operatörler kullanmaktadır. Kırıcı kepçe, delici kepçe araçlarımız kiralık olarak hizmet verip kazma, delme ve kırma hizmeti sunar. Ayrıca yüksek kapasitede ticari ürün tedariki olan işletmeler için ahşap paletler ile gelen ürünlerinin taşınması için paletli malzeme taşıma hizmetini kiralık kepçe hizmetimizde sunuyoruz.

İstanbul kiralık kepçe arıyorsanız hemen bize ulaşın. Kiralık kepçe hizmetlerinde detaylı bilgi için bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.