Kiralık Kepçe Fiyatları

Kiralık kepçe fiyatları bölge bölge ve şehir şehir değişiklik göstermektedir. Ülke genelinde kiralık kepçe hizmetinde sabit fiyatlandırma mevcut değildir. Ayrıca kiralık kepçe fiyatları yapılacak işin büyüklüğüne, yapılacak iş için kepçenin gideceği mesafeye, yakıt ve operatör ücretlerine göre farklılık göstrmektedir. Fakat her ne şart olursa olsun başta inşaat sektörü olmak üzere kepçe kiralma ihtiyacı her gün oluşmaktadır. Yapılacak olan bir çok inşaat uygulamasının, çevre ve peyzaj düzenlemelerinin, altyapı çalışmalarının tamamında kiralık kepçe kullanılmaktadır. Bu sebeple her yıl değişen fiyatlara sahip olan kiralık kepçe hizmetinde 2023 yılı fiyatları merak
 

2023 KİRALIK KEPÇE FİYATLARI

2023 yılında kiralık kepçe fiyatlarında ciddi bir artış olduğu görülmektedir. Bunun temel sebebi, artan mazot fiyatları, zamlanan işçi ve operatör maaşları, kepçe bakım ve onarım masraflarının ve yedek parçalarında meydana gelen fiyat artışlarıdır.

Kiralık kepçe fiyatları yapılacak olan işin süresine görede değişmektedir. Dolayısıyla kiralık kepçe hizmeti bir kaç kategoride yapılmaktadır. Talep edilen kepçe kullanım süresine göre hizmet başlıkları şu şekildedir.

  • Saatlik Kiralık kepçe Fiyatları
  • Günlük Kiralık Kepçe Fiyatları
  • Aylık Kiralık Kipçe Fiyatları

SAATLİK KİRALIK KEPÇE FİYATLARI

Saatlik kiralık kepçe ücretleri işin yapılacağı noktaya gidilecek olan yol mesefeside hesaplanarak kepçe kirası + yol parası olarak hesaplanmaktadır. Ayrıca Kepçe kiralama fiyatı içerisinde kepçe operatörünün saatlik ücretide mevcuttur. İstanbul gibi büyük metropollerde gidilecek olana mesafeler fazla olabildiği için yol parası ücretleri diğer şehirlere göre daha yüksek olabilir.

Saatlik Kiralık Kepçe Fiyatları: 500 TL ila 1000 TL arasında değişmektedir. Yol Bedeli: 400 TL ila 750 TL arasında değişmektedir.

GÜNLÜK KİRALIK KEPÇE FİYATLARI

Günlük kiralık kepçe hizmet gün boyu sürecek çalışmalarda talep edilmektedir. Hafriyat alımı, hafriyat yüklemesi, moloz atımı, kar küreme gibi çalışmalar için tercih edilen günlük kiralık kepçe fiyatları hizmetin sunulacağı mesafenin uzunluğuna ve işin boyutuna göre fiyatlandırılmaktadır.

Günlük Kiralık kepçe Fiyatları: 1.500 TL - 5000 TL arasında değişmekte olup yol ücreti 400 TL ila 750 TL arasında değişmektedir.

AYLIK KİRALIK KEPÇE FİYATLARI

Aylık kiralık kepçe fiyatları yapılacak olan işin mahiyetine ve büyüklüğüne göre değişmektedir. Uzun dönem kiralık kepçe hizmetine giren bu çalışmalarda bina yıkım hafriyatı, bina temel kazı hafriyatı, dolgu çalışmaları, kapsamlı altyapı çalışmaları gibi önemli ve zorluk derecesi yüksek hizmetler sunulmaktadır. Kepçe kiralama fiyatları operatörün çalışma ve maaş şartları, kepçenin bakım ve yakıt masrafları temel alınarak hesaplanmaktadır.

Aylık Kiralık Kepçe Fiyatları: 30.000 TL ila 75.000 TL arasında değişmektedir.

İSTANBUL KİRALIK KEPÇE FİYATLARI

İstanbul kiralık kepçe fiyatları yukarıda belirtilen kategorilerde bulunan fiyat aralıkları içerisinde bulunmaktadır. Kepçe kiralama firması talep edilen işin yoğunlupuna göre uygun olan fiyatı belirler ve talep sahibine iletir. 

İstanbul 39 ilçeden oluşan ve yüksek nüfuslu bir yapıya sahip olmasından dolayı her ilçesinde kiralık kepçe talebi olmaktadır. İş yoğunlukları farklılık gösteren bu çalışmalara ilçenize en yakın noktadan kepçe kiralama hizmeti almanız daha avantajlı olacaktır. 

Fakat kiralık kepçe hizmetinde en önemli konu fiyat değil güvendir. Her zaman daha ucuz daha iyi demek değildir. Yapılacak olan çalışmaların hedeflediğiniz zaman aralığında tamamlanması, sorunsuz şekilde hizmet almanız en öenmli alandır. Bu sebeple işinde uzmanlığını kanıtlayan, geçmiş mesleki tecrübeye sahip ve uzman operatörleri bulunan kepçe kiralama firması ile çalışılması en öenmli konudur.

Aygün hafriyat İstanbul Anadolu Yakasında kiralık kepçe hizmeti sunan, 20 yılı aşan deneyim ve tecrübeye sahip kiralık kepçe firmasıdır. İşinde uzman operatörlerimizle yapılacak olan işin büyüklüğü ne olursa olsun 7/24 hizmet vermeye hazırız. İstanbul kiralık kepçe arıyorsanız en uygun fiyat ve uzmanlıkla hizmet vermek için bize ulaşın.