Çevre Düzenleme ve Peyzaj

ÇEVRE DÜZENLEMESİ VE PEYZAJ

İnşaat projelerinden sonra çevre düzenlemesi işleri yapı kompkleksinin görünümü için önemlidir. Fabrika inşaatı, residence inşaatı veya konut inşaatı olsun, inşaat sonrasında yapının etrafında yapılan çevre düzenlemesi ile yapıyaerişimi sağlayacak olan yol ve yeşil alan düzenlemesi yapılır.

Bu işlemlerin işinde uzman mimar, mühendis, taahhüt müteahhit firma ve hafriyat firmaları tarafından sunulması peyzaj oluşumunun kaliteli şekilde ortaya çıkması için önemlidir. 

KİRALIK  KEPÇE FİYATLARI İÇİN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİN

 

HEMEN ARA

 

INDEX

Çevre Düzenlemesi

İstanbul Çevre Düzenleme Hafriyat Firması

İstanbul Kiralık Kepçe

 


ÇEVRE DÜZENLEMESİ

İnşaat işlemleri tamamlandıktan sonra inşa edilen yapının etrafında oluşacak olan yeşil alanların, ağaç ve çiçeklerin, yol ve kaldırım düzenlemesinin yapıldığı estetik bir işlemdir. Çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmaları için hafriyat firmaları ince işlere geçmeden önce zeminin hazırlanması, zemin düzeltmesi, toprağın havalandırılması, toprak dolgu yapılması, bahçe toprağı eklenmesi, mıcır dökülmesi gibi işlemlerde hizmet verir.


İSTANBUL ÇEVRE DÜZENLEMESİ HAFRİYAT FİRMASI

İstanbul çevre ve peyzaj düzenlemelerinde hizmet veren hafriyat firmaları işinde uzman ve deneyimli olmalıdır. Personeline gerekli iş güvenliği eğitimini vermiş ve mesleki yeterlilik belgelerine sahip olması önemlidir. 

Dünyanın en kalabalık şhirlerinden olan İstanbul peyzaj ve çevre düzenlemeleri 39 ilçesinde her an yapılmaktadır. gerek park ve bahçelerin hazırlanmasında gerek inşaat sonrası binaların ve fabrikaların çevre düzenlemelerinde işinde uzman hafriyat firmaları kiralık kepçe, mini excavatör makineleri ve bu işi uzun yıllar yapan eğitimli operatörleri ile hizmet sunar.

İstanbul çevre ve peyzaj düzenlemeleri hem kamu kuruluşları hem de özel sektör şirketleri tarafından uygulanan bir hizmettir. Bu uygulama için estetik ve detaylı ince işlemlere başlanmadan önce gerekli toprak ve zemin alanların hazırlanması için hafriyat firmaları tarafından çevre düzenleme hafriyat çalışması yapılır.

Park ve bahçeler veya yeşil alanlar için zemin düzeltme, zemin dolgu işlemleri, toprak taşıma ve dökme, moloz kaldırma ve taşıma, mıcır dökme, asfalt dökme, bahçe toprağı dökme, toprak kazı ve havalandırma işlemleri hafriyat firmaları tafarından İstanbul'da yapılmaktadır. 

Aygün Hafriyat 20 yıldan fazladır sürdürdüğü hafriyat çalışmaları bünyesinde çevre ve peyzaj uygulamalarını, çalışmalarını gerekli kepçe makinası ekipmanları ve işinde uzman profesyonel operatörleri ile hızlı ve zahmetsizce sunmaktadır. Güvenilir hafriyat firması ile çalışmak için bize ulaşın.


İSTANBUL KİRALIK KEPÇE 

Aygün hafriyat İstanbul Ümraniye'de bulunmaktadır. Tüm İstanbulda hafriyat çalışmaları için kiralık kepçe hizmeti sunmaktadır. Kiraladığımız kepçe makinalarımızı işinde uzman operatörler kullanmaktadır. Kırıcı kepçe, delici kepçe araçlarımız kiralık olarak hizmet verip kazma, delme ve kırma hizmeti sunar. Ayrıca yüksek kapasitede ticari ürün tedariki olan işletmeler için ahşap paletler ile gelen ürünlerinin taşınması için paletli malzeme taşıma hizmetini kiralık kepçe hizmetimizde sunuyoruz.

İstanbul kiralık kepçe arıyorsanız hemen bize ulaşın. Kiralık kepçe hizmetlerinde detaylı bilgi için bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.