İstanbul Hafriyat

İSTANBUL HAFRİYAT

İstanbul hafriyat işleri şehrimizde inşaat uygulamaları arasında en çok ihtiyaç duyulan çalışmalardan biridir. Tüm inşaat uygulamalarından önce, sonra veya inşaat sırasında yapılan hafriyat işleri ile yeni yapılan yapıların daha hızlı tamamlanması sağlanmkatadır.

Hafriyat çalışmaları sadece bina yapım veya bina yıkım işlerinde değil, şehir latyapı çalışmaları olan kanal açma, kanalizasyon, su, internet, doğalgaz işlemlerinde de uygulanan bir hizmettir. Farklı işleri yerine getirebilen kepçe makineleri ile hem bina temi kazma, bina yıkım hafriyatı alma, kanal açma hem dezemin dolgu işlemler yapılabilmektdir.

İstanbul hafriyat firması olan Aygün Hafriyat kiralık kepçe makineleri ile İstanbul'un tüm ilçelerinde İstanbul Hafriyat, İstanbul Kiralık kepçe hizmetlerini uzman kepçe operatörleri ile sunmaktadır. 20 yılı aşan hafriyat sektörü deneyimimiz ile İstanbu'un en güvenilir hafriyat firmaları arasında yer alıyoruz.

KİRALIK  KEPÇE FİYATLARI İÇİN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİN

 

HEMEN ARA

 

INDEX

Hafriyat Nedir?

Hafriyat Yükleme ve Nakliyesi Nedir?

İstanbul Hafriyat Firması

İstanbul Kiralık Kepçe

 


HAFRİYAT NEDİR?

Hafriyat belirli bir inşaat işlemi sırasında meydana gelen artıık birikintidir. Bu hafriyat artıkları inşaat çalışmalarının sağlıklı ilerlemesine engel olurlar. Bu sebeple inşaat alanında ki hafriyatın sistemli bir şekilde alınması ve uygun olan alanlara hafriyat nakliyesi yapılması son derece önemlidir. Bir çok farklı inşaat uygulaması sırasında hafriyat meydana gelmektedir. Ortaya çıkan hafriyat içerisinde beton, demir, tuğla, çelik, metal, kiramit, kaya, taş, cam, çakıl, toprak ve çamur gibi maddeler bulunmaktadır. Hafriyat içerisinde bulunan bu maddeler iş güvenliği ve insan sağlığı açısından zararlı olmaktadır. Dolayısı ile hem çalışanların hem de çevre güvenliği için inşaat hafriyatının işinde uzman İstanbul hafriyat firması tarafından toparlanması gerekmektedir.

Hafriyat Çeşitleri

  • Temel Kazı Hafriyatı
  • Bina Yıkım Hafriyatı
  • Zemin Dolgu Hafriyatı
  • Altyapı Kazı Hafriyatı
  • Çevre Düzenleme ve Peyzaj Hafriyatı

HAFRİYAT YÜKLEME VE NAKLİYESİ NEDİR?

Hafriyat yüklemesi son derece dikkatle yapılması gereken inşaat alanı temizleme işlemidir. Bu işlem işinde uzmanlaşmış iş makinesi operatörlerinin kullandığı kiralık kepçe makineleri ile yapılan bir işlemdir. Alanında uzman İstanbul hafriyat firması tarafından sunulan hafriyat yükleme ne nakliyesi işlemi mevzuatlara uygun olarak yapılması çok önemlidir.

İnşaat işlemleri sonucu oluşan hafriyat ve molozlar inşaat işlerinin sorunsuz ilerlemesi ve iş makinelerinin inşaat alanına rahatça erişmesi için inşaat alanından temizlenmelidir. İnşaat hafriyatı İstanbul kiralık kepçe makineleri ile toplandıktan sonra hafriyatı taşıyacak uygun araçlara yüklenir. 

Yüklenen inşaat hafriyatı rastgele her hangi bir alana dökülmemelidir. Aksi durumda dökülen alan özel mülk veya kamu alanı olabilir. Bu durum hem inşaat firmasına hem de hafriyat firmasına ciddi problemler oluşturur.

Hafriyat yüklemesi yapıldıktan sonra büyükşehir belediyesi veya ilçe belediyesi tarafından belirlenen hafriyat ve moloz döküm alanlarına bırakılması gerekmektedir. Hafriyat atımı ve nakliyesi işlemleri bu sebeple mevzuatlara uygun çalışan, güvenilir hafriyat firması ile yapılmalıdır. 


İSTANBUL HAFRİYAT FİRMASI

Aygün Hafriyat 20 yıldan fazla olan mesleki deneyimi ile İstanbul'da güvenilir bir hafriyat firmasıdır. İstanbul'un 39 ilçesinde inşaat firmaları tarafından talep edilen hafriyat nakliyesi işlemlerini hızla ve güvenle gerçekleştirmekteyiz.

İşinde uzman operatörlerimizin kullandığı kırıcı ve delici kepçe, kiralık kepçe, yük taşıma kepçesi makinalarımız ile moloz atımı işlemlerini organize şekilde hızla gerçekleştiriyoruz. 

Hafriyat yüklemesi ve nakliyesi inşaat öncesi veya sonrası yapılan en önemli işlemlerden biridir. Bu nedenle bu işlemin profesyonel hafriyat firmaları tarafıncan yapılması önemlidir. Hafriyat atımı ve nakliyatı alanlarında uzun yıllara varan deneyimi olan, güçlü referans ağına sahip güvenilir hafriyat firmaları ile çalışılması çok önemlidir.

İstanbul her gün her ilçesinde çeşitli inşaat projelerinin yürütüldüğü dünyanın en büyük metropollerinden biridir ve İstanbul hafriyat nakliyesi hizmeti ihtiyacı bulunmaktadır. Güvenilir, uzun yıllara varan deneyimimiz, iş güvenliği konusunda eğitimli çalışanları ile Aygün Hafriyat olarak İstanbul hafriyat hizmeti sunmaktayız. İstanbul hafriyat nakliyesi hizmeti için bize ulaşın.


İSTANBUL KİRALIK KEPÇE 

Aygün hafriyat İstanbul Ümraniye'de bulunmaktadır. Tüm İstanbulda hafriyat çalışmaları için kiralık kepçe hizmeti sunmaktadır. Kiraladığımız kepçe makinalarımızı işinde uzman operatörler kullanmaktadır. Kırıcı kepçe, delici kepçe araçlarımız kiralık olarak hizmet verip kazma, delme ve kırma hizmeti sunar. Ayrıca yüksek kapasitede ticari ürün tedariki olan işletmeler için ahşap paletler ile gelen ürünlerinin taşınması için paletli malzeme taşıma hizmetini kiralık kepçe hizmetimizde sunuyoruz.

İstanbul kiralık kepçe arıyorsanız hemen bize ulaşın. Kiralık kepçe hizmetlerinde detaylı bilgi için bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.